«ЛІГА ЕКСПЕРТ» – це компанія, яка максимально об’єднала всі види послуг, щодо юридичного оформлення нерухомого майна в одному місці.

Наші послуги:
– Оцінка нерухомого та рухомого майна;
– Виготовлення технічних документів на земельні ділянки;
– Інвентаризація об’єктів нерухомості;
– Переклади ділових документів з/на іноземні мови;
– Юридична правова допомога;
– Послуги ріелтора.

2012 рік є початком діяльності компанії. Основою заснування компанії було надання юридичних послуг і послуг з оцінки майна. Принциповими у роботі стали професіоналізм, увага до кожного клієнта та якісний результат у кожній справі. Після вдалого старту, вже у процесі діяльності, прислухаючись до побажань клієнтів виявили потребу у розширенні спектру послуг. «Все в одному місці» – цього хотів кожен другий хто до нас звертався.

Тому задля подальшого розвитку кампанії у 2013 році сфера послу була збільшена. Залучивши бізнес-партнерів, «ЛІГА ЕКСПЕРТ» вже надавала повний цикл послуг із оформлення нерухомості та землі. Також першими у Гайсинському районі, запровадили послугу з перекладу ділових документів з/на іноземні мови, для цього раніше необхідно було їхати в обласний центр. Стабільною та якісною роботою завоювали довіру клієнтів.

Основною заслугою компанії стало об’єднання всіх послуг в одному місці, чого не було раніше в Гайсинському районі. Клієнти у нас отримують консультації щодо оформлення нерухомості, майнових прав, успадкування, дарування (та ін.), а також повні пакети необхідних документів в одному місці та в конкретно вказані строки. Сьогодні ми маємо стабільний потік клієнтів, нас рекомендують. За досить не великий час існування ми стали компанією-лідером у своїй сфері та у своєму регіоні.

У 2016 році були нагороджені обласною відзнакою щорічного регіонального конкурсу Бізнес-Єліта Поділля у номінації «ДОВІРА». Але для нас найкраща нагорода вдячність клієнтів.